Big Mama ka ndryshuar tmerrësisht shumë:Nuk njihet më (FOTO LAJM)
Qëkurse është bërë pjesë e industrisë muzikore shqiptare, Big Mama është shndërruar në një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar.

Dy vitet e fundit këngëtarja e famshme ka pësuar një transformim rrënjësor pas kryerjes së një operacioni për ngushtimin e stomakut dhe tashmë miqtë e quajnë me shaka Sexy Mama dhe ajo duket disa vite më e re në moshë.

View this post on Instagram

Positivity is my superpower! 😉

A post shared by BigMama (@bigitos) onPor Big Mama nuk ndalet ajo kryen sërish ndërhyrje .

Këngëtarja i është nënshtruar një tjetër ndërhyrje dhe këtë rradhë në hundë.

Këtë ndryshim e kanë vënë re ndjekësit e saj dhe ajo duket tërësisht ndryshe.
Shtuar më 11/05/2019, ora 12:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori