"Big Brother" apo "Xing me Ermalin"? Ja cili e udhëheq garën televizive (FOTO LAJM)

Trashëgimtarja e Top Media ka treguar kush është fituesi i betejës mes tre televizioneve konkurente për “primetime” të së shtunës në mbrëmje.

Sipas të dhënave të publikuara prej saj në Instagram dominon Top Channel, me transmetimin e Big Brother, me mbi 600 000 shqiptarë.

Tampral.com tregon se Big Brother le shumë pas konkurentët si 'Xing me Ermalin' dhe 'Al Pazar'.

Tabela më sipër tregon në detaje shikueshmërinë. /albeu.com/


Shtuar më 22/04/2017, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori