E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Bieber dhe Gomez sërish bashkë (FOTO LAJM)

Justin Bieber dhe Selena Gomez duket se janë kthyer sërish bashkë. Kanë kaluar vetëm pak ditë nga informacionet se Selena ka filluar një lidhje me Dj Zedd, ajo është parë duke darkuar me Bieber.

Stafi dhe të pranishmit në Beverly Hills i kanë parë çiftin dorë për dore gjatë darkës, dhe janë larguar së bashku në drejtim të West Hollyëood, hotel ku po qëndronte Gomez. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2015, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori