E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
Beyonce triumfon me Grammy-t (FOTO LAJM)

Padiskutim që sukseset e Beyonces janë të njëpasnjëshme e ndërsa ajo asnjëherë nuk ka pasur ulje-ngritje sikundër koleget e saja. Jeta familjare po shkëlqen, por karriera është në majë.

Femra me më shumë nominime në historinë e muzikës për çmimet Grammy është Beyonce. Këtë vit, Beyonce është nominuar për albumin më të mirë Urban-Bashkëkohor.

Edhe pse këtë vit ajo është e nominuar vetëm një herë, këngëtarja ka arritur ta kalojë Dolly Parton, e cila ka 46 nominime gjithsej. 33 vjeçarja ka fituar në total 17 çmime Grammy. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2014, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori