E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Beyonce natyrale, por e mrekullueshme (FOTO LAJM)

Ajo po e shijon në maksimum aventurën Evropiane përkrah njerëzve më të dashur, partnerit Jay Z dhe vogëlushes Blue Ivy Carter. Bëhet fjalë për Beyonce, e cila ka ndarë foto të reja me fansat ku shfaqet super natyrale pa make-up.

foto të tjera shihen qartë format seksi të këngëtares bukuroshe, e cila duket se kujdeset shumë për veten. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2013, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori