Beyonce, epiqendra e "Grammy Awards 2014" (FOTO LAJM)

Diva e muzikës Beyonce dëshmoi në "Grammy Awards 2014">2014" se këtë epitet e ka plotësisht të merituar. Së bashku me bashkëshortin e saj reperin dhe producentin Jay-Z çelën mbrëmjen gala të ndarjes së çmimeve, duke ngritur peshë të gjithë të pranishmit.

Sensuale, provokuese dhe e veshur transparente çka nuk i linte shumë hapësirë imagjinatës Beyonce performoi së bashku me Jay-Z këngën "Drunk in Love".

Sa i përket formës fizike dhe vokalit këngëtarja tregoi se ende di të dominojë skenën. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2014, ora 11:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori