Betohen në Kuvend 7 deputetët e rinj (FOTO LAJM)

Ka nisur seanca plenare sot në Kuvend, ku 7 deputetët e rinj janë betuar pas dhënies së mandateve nga KQZ.

Deputetët e betuar janë; Elda Hoti e LSI-së, Erdiola Braha e LSI-së, Edlira Hysenit e LSI-së, ndërsa nga Partia Demokratike janë Lefter Maliqi dhe Majlinda Halilaj dhe Ligoraq Karamelo.

Shtuar më 13/03/2019, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori