Besi me dhëmbët pa vënë, Xhensila me buzë të holla: Si dukej çifti i famshëm disa vite më parë

Pëlqej
Sot Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të fa shumë, dhe të pasur të vendit, shkruan ShkodraNews.

Por i mbani mend si dukeshin ata dia vite më parë?

Kjo foto mw sipwr tregon sesi dukej Xhensila kur ende nuk i kishte fryrë buzët, dhe Besi kur ende nuk i kishte rregulluar dhëmbët.
Shtuar më 12/10/2018, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori