Bes Kallaku feston si i çmendur me "katunarët e vet" (VIDEO)

Marto Bubqi cunin e vet, ska shaka.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on


Padyshim që dasma e Besit dhe Xhensilës ishte një nga më të bujshmet që kishim parë ndonjëherë.

Por ama në rrjet sociale është bërë nami pasi Besi ka treguar sesi në fakt festohet në vendlindjen e tij Bubq.

Ai ka postuar edhe një video ku duket sesa shumë po e shijon atmosferën.

"Marto Bubqi cunin e vet, ska shaka"-ka shkruar ai në një nga videot ku duket shumë i lumtur mbi të gjitha. /albeu.com/
Bes Kallaku feston si i çmendur me "katunarët e vet" (VIDEO)

Shtuar më 04/09/2017, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori