Berisha godet në shenjë, ja çfarë kishte thënë për përgjuesin në zyrën e Tahirit (FOTO)

Që në datën 20 maj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook Berisha paralajmëroi për pajisjen e përgjimit në zyrën e Tahirit.

Ja se çfarë shkruante ai atë ditë: "Ne zyren e Saje qorrit gjendet nje çimke!

Te dashur miq, parmbreme, ne zyren e Saje qorrit, konkretisht ne anen e pasme te grireses se letrave gjendet nje goxha çimke!

Kjo e ka tmerruar Saje qorrin, i cili ka dyshim kryesor:

1- zevendesministrin e LSI dhe

2-njerin nga asistentet e tij.

Por njerezit afer tij flasin edhe per dy burime te tjera me te mundshme, njeri i huaj kurse burimi tjeter eshte intim!". /albeu.com/


Shtuar më 02/06/2016, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori