Bëri namin gjatë verës, por kjo foto e Arilenës nga palestra do t'ju surprizojë (FOTO LAJM)

Këtë verë këngëtarja ka bërë namin në Instagram duke publikuar foto me bikini nga plazhi ku viheshin në pah format perfekteArilena Arës.

Të surprizuara nga këto poza të rralla të saj ndjekësit e kanë komplimentuqar pa masë.

Por Arilena i ka surprizuar akoma më shumë me foton e fundit nga palestra ku duken muskujt dhe format perfekte të këngëtares tamam si një modele fitnessi.

Kujtojmë se Arilena ka qenë në qendër të vëmëndjes edhe për sa i përket lidhjes me menaxherin e saj dhe fotove të shumta të publikuara së bashku./albeu.com/
Shtuar më 01/09/2020, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori