Bëri lëmsh botën me këngën hit, njihni gruan “bombë” të Luis Fonsit

Luis Fonsi këngëtari i këngës më të suksesshme të kohëve të fundit "Despacito" dihet se është shumë i talentuar dhe këndon bukur por shumë pak vetë e dinë se në fakt ai është edhe aktor.

Megjithatë suksesin më të madhe ai e ka në botën e muzikës.

Në ndërkohë, mediat i kanë kushtuar vëmendje edhe anës së bukur të këngëtarit – gruas së tij, Agueda Lopez.

Lopez ka një trup të mrekullueshëm aq sa duket si një manekin.
Çifti janë prindër të dy fëmijëve.

Agueda dhe Fonsi u bënë prindër të një vajze në vitin 2011 që e pagëzuan Mikaela, ndërsa u martuan në vitin 2014. Dy vite pas martesës, atyre u lindi edhe djali Rocca. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 18:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori