Bëri 4 105 pompa, 5 vjeçari fiton Mercedesin 30 mijë euro (FOTO LAJM)

Një 5 vjeçar, muskulor, i quajtur Rahim Kuriev, ose siç ka nofkën e tij “Shvarcenegeri çeçen”, fitoi një Mercedes Benz nga presidenti i vendit të tij pasi bëri 4105">4105 pompa.

“Shvarcenegeri çeçen” ka një pasion të madh me ushtrimet fizke, ku edhe pse është vetëm 5 vjeç në trupin e tij shihen qartë muskujt.

Ai kishte vendosur një rekord botëror duke bërë 4100 pompa, por nuk u njoh si i tillë.

Për këtë arsye, udhëheqësi çeçen Kadirov tha se ai do ta kapte dhe një herë rekord. Pasi bëri 4105">4105 pompa për 2 orë e 25 minuta, djali mori dhe çelësat e makinës "Mercedes Benz". /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori