Bënë kombinimin e guximshëm, vajzat VIP që "dështuan" me veshjen (FOTO LAJM)

Vajzat VIP shqiptare duhet thënë se në fakt e ndjekin modën në cdo detaj.

Ama trendi i fundit duhet thënë se nuk është ndonjë shpikje e madhe shkruan Albeu.com.

Po flasim pikërisht për kombinimin e famshëm të tutave sportive dhe takave.

MW poshtë po ju listojmë disa nga vajzat e famshmë që guxuan pa iu drihur qerpiku për këtë zgjedhje moderne.

Lori Hoxha

Blogerja e njohur sigurisht që do të kryesonte listën, dhe duhet thënë se të Lori komentuesit e "ligë" e kanë ulur dozën e komenteve negative.

Jonida Maliqi

Edhe Jonida prej kohësh eksperimenton me veshjen dhe, nuk i ka shpëtuar dëshirës për të provuar rehatinë me parehatinë.

Eni Koci

Këngëtarja u gjykua pafund për zgjedhjen, edhe pse nuk ishte e para që e bëri.

Luana Vjollca

Moderatorja e provoi ditën e djeshme. Me një palë tuta gri dhe taka nude, Luana duket me një fjalë : cuditshëm! /albeu.com/

Shtuar më 15/04/2018, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori