Bën për vete fansat, Miriami tregon raportin me takat e larta (FOTO LAJM)

Këngëtarja Miriam Cani gjithmonë është vlerësuar nga fansat për thjeshtësinë e saj.

Ajo ka ndarë me miqtë e saj në Instagram një foto teksa ka hequr këpucët me taka dhe i është afruar fansave për ti dhënë autografe. Pa komplekse, këngëtarja ka pranuar se nuk i ka fort të mira marrëdhëniet me takat e larta, ndaj ajo nuk e ka fare problem që ta sjell me mjaft humor këtë situatë.

"Pas shfaqjes "Fernsehgarten" në ZDF. Raporti im me kepucët e larta?? I shkëlqyer siç shihet. Vëllait tim natyrisht që nuk mund t'i shpëtonte ky detaj", ka shkruar ajo bashkangjitur fotos në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori