Bën operacion hundën, Rovena Stefa publikon pamjet (FOTO LAJM)

Ndërhyrjet për të përmirësuar tiparet e fytyrës janë bërë një trend. Të njëjtën gjë ka bërë së fundmi dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa.

Ajo ka ndarë më ndjekësit në rrjetet sociale edhe një foto, ku tregon se sapo ka dalë nga operacioni. Pas disa javësh, Rovena do të na tregojë edhe rezultatin final.

“Sapo dola nga operacioni me sukses”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos, ku shihet me hundën e fashuar.

Shtuar më 19/09/2020, ora 09:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori