"Bëm mama të të ngjaj", Arbana uron të ëmën për ditëlindje dhe ngjashmëria do ju habisë (FOTO LAJM)

Përpos një moderatore e suksesshme, Arbana Osmani është edhe shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj dhe njerëzve më të dashur. Ajo na ka treguar shpeshherë se ka një marrëdhënie të veçantë me të ëmën të cilën e konsideron shoqe të ngushtë.

Sot e ëma e Arbanës feston ditëlindjen dhe moderatorja ka postuar disa foto ku e uron me fjalët më të ëmbla.

Arbana e quan të ëmën me përkëdheli Tuta dhe urimin e ka shoqëruar me disa foto nga momentet e tyre së bashku.

Shtuar më 14/02/2020, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori