Bellën se keni parë kurrë duke qeshur, deri sot (FOTO LAJM)

Në prill të këtij viti Bella Hadid tha se ka një arsye pse nuk e shihni asnjëherë duke qeshur, kryesisht në fotottapetin e kuq. Sepse si gjithë bota, dhe ajo ka pasiguri dhe nuk i pëlqen vetja kur qesh.

“Nuk ndihem rehat, të qesh përpara kamerëstregonte 20-vjeçarja. “Në fakt m’u desh pak kohë të kuptoja vërtet fytyrën time.”

Ajo vijoi të tregonte se njerëzit mendojnë se është e ftohtë, mendjemadhe dhe intimiduese nisur nga fotot e saj në rrjete sociale dhe kur e takojnë ndryshojnë mendim, por tani ylli i Victoria’s Secret duket se e ka tejkaluar pasigurinë e saj më të madhe shkruan Anabel.

Fundja pse ta ketë? Bella duket rrëzëllitëse kur buzëqesh dhe fotot e saj të kohëve të fundit në Instagram janë provë e gjallë e kësaj. Gjatë ndeshjes së basketbollit që ishte këtë javë, apo në tapetin e kuq, Hadid nuk ka më frikë të zbulojë dhëmbët para kamerës.
Shtuar më 14/12/2017, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori