Bella Hadid bën gafën e madhe, pa reçipeta në mes të Parisit (FOTO LAJM)

Bella Hadid nuk diskutohet se është një nga modelet më të vlerësuara dhe më të kërkuara për momentin.

Kudo që modelja shkel arrin gjithmonë ta kthejë vëmendjen nga vetja.

Motra e vogël e Gigi Hadid është parë rrugëve të Parisit veshur me një bluzë të hollë të bardhë dhe pa recipeta kombinuar me xhinse.

21 vjeçarja dukej mahnitëse dhe bëri që të gjithë kalimtarët të kthenin kokën për ta parë.

Gjithsesi kishte nga ta që e kritikuan dhe menduan se kjo mënyrë të veshuri nuk është e përshtatshme. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 19:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori