Belinda e "Xing me Ermalin" shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM)

Velina e cila zëvendësoi Kejvinën , në emisionin "Xing me Ermalin", ka mbërritur në Kanë.

Belinda është një vajzë tepër bukuroshe e cila që nga dalja e saj e parë ka bërë për vete publikun.

Belina është fotografuar brenda një limuzinë e veshur me një bust dhe fund të shkurtër të bardhë.

Velina duket tepër joshëse në pozën e postuar në rrjetin social "Instagram" ku nuk kanë munguar komentet e ndjekësve.
Shtuar më 25/05/2019, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori