Belen Rodriguez shkëlqen në festivalin e Venecias (FOTO LAJM)

Ajo kohët e fundit është kthyer në çështje dite për shkak të fotove provokative që poston në Instagram dhe ofendimet e drejtëpërdrejta me fansat e saj.

Sapo ajo sheh një postim që drejtohet tek bashkëshorti i saj, menjeherë ta kthen me të njëjtën monedhë. Por Belen Rodriguez ka shkëlqyer në tapetin e kuq të festivalit të filmit në Venecia.

Show girl-ja e shoqëruar dhe nga bashkëshorti i saj, tërhoqi vëmendjen e paparacëve dhe jo vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori