Belen Rodriguez sërish nuse (FOTO LAJM)

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino aktualisht mbeten një ndër çiftet më të klikuar të momentit. Bukuroshja Belen mbetet një mami seksi, e ndërsa është gjithmonë e përkushtuar pas familjes së saj.

Këtë gjë ajo e dëshmon çdo ditë, teksa poston foto në Instagramin e saj zyrtar. Belen e ka shijuar edhe një herë tjetër se çfare emocionesh është të bëhesh një nuse dhe këtë gje ajo e ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale.

Në datën 20 shtator do festojnë përvjetorin e parë të martesës, por Belen Rodriguez dhe Stefanio De Martino janë kaq të dashuruar, saqë duan të bëjnë sërish një tjetër dasmë.

Ata kanë pozuar në mes të fustaneve të bardha në një dhome të Atelier Vanitas, ku ata janë dëshmitare për koleksionin e ri të tyre./albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori