Belen, një mami seksi (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, Belen Rodriguez i'u kundërvu të gjithë ndjekësve në Instagram, lidhur me ngacmimet sa i takon jetës së saj personale. Ajo është një nënë e lumtur dhe ka ofenduar fansat që e kanë ironizuar sa i takon fotove të shpeshta që publikon me burrin e saj.

Showgirl-ja argjentinase Belen Rodriguez, e cila është një ndër femrat më seksi në botë, ka postuar një foto teksa gatuan për familjen e saj. Belen nuk ka hequr dorë nga të pozuarit në mënyrë provokative. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori