Bëhuni gati sepse Marina sot duket shpërthyese (FOTO LAJM)

Pëlqej
Marina Vjollca sot moderon në TV Klan. Pas largimit të gjithë kanë folur shumë për Marinën, por ajo gjithmonë
është përmbajtur i ka lënë gjërat të rrjedhin ngadalë.

Përsa i përket performancës së sotme ajo ka treguar vetë se si do duket këtë fundjavë.

Ajo pritet që të mbajë të mbërthyer shqiptarët me emisionin “ C'est la vie” .

Marina duket e mrekullueshme dhe padyshim që do shkëlqejë sonte. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 19:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori