Bëhuni gati! Dhurata Dora dhe Noizy gati të sjellin hitin e radhës (FOTO LAJM)

Dy këngëtarët mjaft të dashur nga publiku Noizy dhe Dhurata Dora do të sjellin së bashku projektin e radhës.

Këtë e ka pohuar vetë reperi mbrëmjen e djeshme kur ishte i ftuar në NIN, ku edhe foli për shumë të pathëna.

Dyshja është përfolur shpesh për një bashkëpunim të mundshëm, madje një vit më parë një foto e tyre bëri xhiron e rrjetit.

Bëhuni gati dhe prisni projektin, që me siguri do të jetë një hit.
Shtuar më 17/09/2020, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori