Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Behgjet Pacolli publikon foto me "çikën" e tij (FOTO LAJM)

Pëlqej
Përveç angazhimeve ditore politike, Behgjet Pacolli gjen kohë edhe për më të dashurit e tij.

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është një ndër politikanët i cili shpesh ndanë me ndjekësi e tij virtual fotografi familjare.

Politikani 67-vjeçar së fundi ka publikuar disa fotografi me vajzën e tij 14-vjeçare Hanën në llogarinë e tij “Instagram” ku numëron mbi 37 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv.

“Me vajzën time të bukur” ishte mbishkrimi i Pacollit në imazhet e publikuara.

Shtuar më 09/08/2018, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori