Befason Rudina Magjistari, se çfarë i thotë Leonora Jakupit (FOTO LAJM)

Leonora Jakupi është njëra nga këngëtaret më sharmante dhe me një zë shumë të veçantë dhe linja tejet joshëse.

Ajo çdo ditë e më shumë bëhet dhe më e bukur, kënga e saj e fundit është ‘Pa asnjë dyshim’ këngë kjo që rrëmbeu zemrat dhe u shëndrua në një hit.

Janë festat e fundt vitit dhe angazhimet e këngëtarëve janë edhe më të shumta, duke u bërë pjesë e organizimeve festive nga më të ndryshmet.

E Leonora në këto imazhe të lë pa frymë sa bukur duket.

Prezantuesja Rudina Magjistari ka komentuar në këtë fotografi duke e përshkruar këngëtaren si një yll. /albeu.com/


Shtuar më 09/12/2017, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori