Befason Leonardo Di Caprio, larg pamjes rinore (FOTO LAJM)

Duket se vitet që shkojnë lënë një shenjë tek ne. Teksa kthehemi pas në kohë dhe mendojmë aktorin e bukur Leonardo Di Caprio, tashmë çdo gjë ka ndryshuar, teksa ai 'respekton' dhe vitet që mban mbi shpatull. 39-vjeçari përveçse ka rritur flokët, ka lënë edhe një mjekër të gjatë. Aktori i njohur është fotografuar gjatë një ceremonie për mbrojtjen e mjedisit në Uashington. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori