Bebe Rexha prezanton vëllain (FOTO LAJM)

Nëse deri më sot mendonim se Bebe Rexha ishte më e bukura nga anëtarët e familjes së saj, qenkemi gabuar vëllai i këngëtares shqiptare ka tiparet e një modeli.

Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja në rrjetin e saj social Intagram. ''Vëllai im është kaq i bukur'', shkruan ajo dhe ka të drejtë.

Si duket Bebe dhe vëllai i saj janë mjaft të lidhur me njëri-tjetrin. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori