Bebe Rexha i vë zjarrin Instagramit me fotot e fundit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që padyshim tashmë ka rritur që të konsiderohet si një yll Popi në arenën ndërkombëtare.

Gjithmonë Bebe mundohet të jetë sa më shumë afër fansave duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe duhet thënë se ajo gjithmonë bën postime të vecanta.

Ama këtë herë ajo i ka vënë flakën Instagramin.

Fotot e fundit, janë aq hot sa edhe vetë Bebe ka shkruar:
Kur më pyesin si do të jetë kënga ime e re: Zjarr!

Në po presim që të gjithë. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori