Bebat shqiptar të prindërve VIP që "pushtojnë" Instagramin (FOTO LAJM)

Trendi për ti hapur një llogari në Instagram bebit të porsalindur ka arritur dhe në shqipëri dhe Vipat tanë po e aplikojnë më së miri.

Nëse jo në Intagramin e tyre personal fëmijët e vipave shqiptar janë bërë të famshen në rrjetet e mamait dhe babit.

Albeu.com ju "servir" disa prej tyre dhe janë njëri më i ëmbël se tjetri.

Hana e Loredana dhe Mozzik.

"Bonni dhe Clyde" shqiptar janë bërë prindër në dhjetor të këtij viti me një vogëlushe të quajtur Hanna. Që në ditët e para prindërit i kanë hapur një llogari në Instagram vajzës së tyre duke tërghqur shumë ndjekës.

Zëri i Elitës dhe Gjikos.

Zëri është një ndër bebat më të ëmbël që mami dhe babin kan vendosur ta bëjën të famshëm nëpërmjet Instagramit të tyr personal.Mjafton një foto e vogëlushit për të fituar me mijra like në pak minuta.

Jon i Adelinës dhe Serjozha Markov

Jon Markova sot feston ditëlindjen e tij të parë dhe ne i urojmë jetë të gjatë. Edhe vogëlushi i Adelina Tahirit ka një Intagram të tijin që mami e menaxhon mjaftë mirë.

Raiden i Jonës dhe Frenklit

Vogëlushi Raiden gjithashtu është shumë i ëmbël. E shohim vazhdimisht në Instagramin e mami Jonës dhe na rregullon ditën./albeu.com/
Shtuar më 27/08/2019, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori