"Bebat", Adelina Tahiri zbulon koleksionin e çantave të shtrenjta në garderobën e saj (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri ka rënë shpesh në sy të mediave për shkak të jetës luksoze që bën. Pak ditë më parë ajo festoi 1-vjetorin e vogëlushit të saj Jon, me një festë të kuruar deri në detaje ku nuk munguan të gjithë njerëzit e dashur të artistes. Tahiri ndau me ndjekësit e saj momente të ndryshme gjatë festës, ku ra në sy për ‘look-un’ e zgjedhur dhe veshjen e Jon, ndërsa ditën e sotme ka zgjedhur të publikojë një video të çantave të saj të markave më të njohura si ‘Dior’, ‘Gucci’ etj.

“Bebat”, ka shkruar artistja krah videos duke treguar kështu dashurinë e madhe që ka për aksesorët e saj. Kjo nuk është hera e parë Adelina tregon një pjesë të garderobës mjaft luksoze. Edhe më parë këngëtarja ka ndarë foto apo video të ndryshme duke zbuluar numrin e madh të këpucëve firmato dhe rrobave në garderobën e saj.
Shtuar më 14/09/2019, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori