Beatrix Ramosajt i vjedhin adresën e Facebook-ut (FOTO LAJM)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shprehur shumë e shqetësuar pasi dikush i ka vjedhur faqen e saj në Facebook, duke u shtirur sikur të ishte ajo.

Ja se çfarë ka shkruar ajo në rrjetin social: "Kam nevojë për ndihmën tuaj. Është një Facebook fallco që shkruan në emrin tim, dhe ka mbi 1000 followers, shkruan statuse të çuditshme, me fjalë të pista dhe dedikime kot më kot..Duke nxjerr dhe foto me vëllain tim duke bërë dedikime sikur të ishte i dashuri im, jam tmerruar, ç'janë këta njerëz të pafytyrë. TURP t'ju vij! Ai profil më ka bërë block mua dhe familjen time që të mos e shikojmë". /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 17:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori