Beatrix kujton fëmijërinë, viziton fshatin ku lindi (VIDEO)
Beatrix Ramosaj tashmë është bërë një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo ka filluar gjithnjë e më shumë te jetë aktive në rrjetet sociale sidomos në Instagram shkruan Albeu.com.

Këtë herë Beatrix ka udhëtuar drejt vendit ku ka lindur dhe ku ka kaluar fëmijërinë e saj në Llapashticën e Poshtme.

Ajo ka postuar disa fotografi nga jeta e fshatit e prekur nga kujtimet e fëmijërisë. /albeu.com/
Beatrix kujton fëmijërinë, viziton fshatin ku lindi (FOTO LAJM)

Shtuar më 14/09/2017, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori