Bashkia e Pukës jep alarmin: Mos shkelni mbi liqenin e ngrirë (FOTO LAJM)

Bashkia e Pukës i ka bërë thirrje qytetarëve sot dhe në veçanti prindërve, të këshillojnë fëmijët e tyre që të mos hipin në sipërfaqen e ngrirë të liqenit, pasi është mjaft e rrezikshme.

Rritja e temperaturave rrezikon çarjen e sipërfaqes të akullit dhe pasoja të rënda për jetën e qytetarëve.
Shtuar më 20/01/2019, ora 10:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori