Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM)
Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë së bashku dhe madje kjo bëri që tê lindnin aludimet për ndarje. Mirëpo më pas u zbulua se Dragos kishte probleme me drejtësinë dhe për këtë arsye nuk ishte shfaqur krah modeles.

Megjthatë ditën e djeshme, në ditën e të dashuruarve, dyshja janë shfaqur hapur në publik. Angela ka publikuar në Instastory një video në të cilën shfaqen duart e dyshes të shtrënguara.

Në duart e tyre vihen re dy pjesët e zemrës që dyshja i bënë tatuazh në vitin 2016.

Shtuar më 15/02/2020, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori