Bashkëpunimi rezultoi hit, por a ka diçka më shumë mes Kidës dhe Mozzik? (FOTO LAJM)

Patën një shkëputje pas bashkëpunimit të parë para 5 vitesh, por Kida dhe Mozzik u rikthyen vetëm pak ditë me parë me nje tjetër bashkëpunim i cili rezultoi sërish sukses.

Por nisur nga fotot që dyshja ka publikuar në rrjet të gjithë po aludonin për një lidhje të mundshme të kënëgatrëve.

Për këtë Kida është pyetu në emisionin "Nin" dhe këngëtarja është përgjigjur:

"Po e kemi pas parasysh, po jo mesazhi jonë ka qenë përshkrimi i këngës", është shprehur Kida për pozën dorë për dorë me Mozzik duke mohuar një lidhje mes tyre./albeu.com/
Shtuar më 07/07/2020, ora 08:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori