Bashkëpunim i fuqishëm, Xhensila pritet të bëj namin me këngën e rradhës (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj.

Disa javë më parë ajo solli një super bashkëpunim me Ardian Bujupin, të titulluar “Panorama”, që po bën namin e numëron mbi 11 milionë klikime.

Më herët gjatë verës u raportua se këngëtarja do publikojë një tjetër këngë, solo, e cila është punuar nga bashkëpunëtorët e saj të ngushtë, por me kërkesë të saj.

Aso kohe u tha se klipi do përfundojë gjatë gushtit teksa nuk ka ende një reagim nga vetë ajo rreth këtyre zërave.

Mirëpo, duket se Xhensila do vijë shumë shpejt me një tjetër bashkëpunim, këtë herë me një nga çunat e Three Dots, teksa emri ende nuk është zbuluar.

Kjo është konfirmuar edhe nga vetë këngëtarja dy ditë më parë në NIN dhe ne mezi po presim.

Shtuar më 30/09/2020, ora 21:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori