Barak Obama bëhet romantik, ja surpriza e ëmbël që i bëri gruas (FOTO LAJM)

Michelle Obama të hënën festoi 54 vjetorin ndërsa së fundmi ish zonja e parë ndau një dhuratë romantike të marrë nga ish-presidenti Barak Obama.

Michelle ndau një buqetë me lule të bukura dhe një shënim nga Barack për ditëlindjen e saj, përcjell albeu.com

Ajo e falënderoi atë, duke i thënë: "Ti je shoku im më i mirë, tifozi im i madh dhe marrja e urimeve dhe luleve nga ti më gëzon pa masë".

Dukej sikur presidenti po konkuronte fansat e Michelle, të cilët në ditën e saj më të lumtur nuk munguan ta uronin në mënyra të ndryshme dhe të vecanta. /albeu.com/Shtuar më 19/01/2018, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori