Banjo mė e frikshme nė botė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kjo mund tė quhet njė nga banjot mė tė frikshme nė botė. Aty ku duhet tė ishin pllakat apo dyshemeja, ėshtė vetėm njė xham
nga i cili shikohet gjithēka poshtė, por 14 kate poshtė.

Nuk dihet se ēfarė kanė pasur nė mendje pronarėt e njė apartamenti nė Guadalahara, Meksikė, kur kanė ndėrtuar kėtė banjo nė katin e 15-tė, pikėrisht aty ku duhej tė kalonte njė ashensor.

Ashensori nuk u ndėrtua kurrė dhe pronarėt vendosėn qė tek hapėsira boshe tė ndėrtojnė njė banjo.
Po tė shohėsh poshtė kur je nė kėtė banjo,ėshtė shumė e frikshme.

Ajo se ēfarė thuhet ėshtė se tė rrish mbi kėtė banjo vėrtet tė shpėton. Disa thonė me shaka se kjo ėshtė njė mėnyrė e mirė qė tė mbarosh shpejt e shpejt punė.

Shtuar më 02/05/2012, ora 20:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.