Banjo më e frikshme në botë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kjo mund të quhet një nga banjot më të frikshme në botë. Aty ku duhet të ishin pllakat apo dyshemeja, është vetëm një xham
nga i cili shikohet gjithçka poshtë, por 14 kate poshtë.

Nuk dihet se çfarë kanë pasur në mendje pronarët e një apartamenti në Guadalahara, Meksikë, kur kanë ndërtuar këtë banjo në katin e 15-të, pikërisht aty ku duhej të kalonte një ashensor.

Ashensori nuk u ndërtua kurrë dhe pronarët vendosën që tek hapësira boshe të ndërtojnë një banjo.
Po të shohësh poshtë kur je në këtë banjo,është shumë e frikshme.

Ajo se çfarë thuhet është se të rrish mbi këtë banjo vërtet të shpëton. Disa thonë me shaka se kjo është një mënyrë e mirë që të mbarosh shpejt e shpejt punë.

Shtuar më 02/05/2012, ora 20:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së