Banderas: Origjina dhe theksi më kufizuan në Hollywood (FOTO LAJM)

Aktori Antonio Banderas ka surprizuar me deklaratën e tij teksa ka thënë se origjina dhe theksi e kanë kufizuarHollywood. Në edicionin e sivjetshëm të Festivalit të filmit në San Sebastian, 54-vjeçari e ka prezantuar filmin “Automata”, në të cilin krahas rolit kryesor është edhe producent. “Për shkak të theksit tim dhe prejardhjes etnike, në Hollywood gjithmonë kam qenë i kufizuar. Tashmë dua të bëj shumë më tepër dhe të jem producent i filmave në Spanjë”, ka deklaruar Banderas. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori