Balerina shqiptare rrëfen koleksionin e çuditshëm: Kam 317 palë këpucë (FOTO LAJM)

Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gjetur këpucët më trendi të sezonit, por që kombinohen me veshjet dhe ngjyrat e stinës është një pasion i vërtet.

Një ndër të fiksuarit duket se është edhe balerina e njohur Isida Mollaymeri.Në dollapin e Isidës numërohen plot 317 palë këpucë.

Ekziston një shprehje që thotë: Një grua mban veshjet, ndërsa këpucët mbajnë gruan. Isida e ka zbuluar herët këtë truk, që ngre në këmbë gjithë sharmin e saj.

Këtë gjë Isida na e ka bërë të dukshëm në instastoryn e saj ku thote se i dashuron ato. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 18:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori