Në momente private, balerina shqiptare nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM)

Tashmë lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj nuk është më një sekret. Çifti poo del gjithnjë e më shumë sëbashku në publik duke hedhur pas krahëve historitë e të shkuarës dhe komentet negative.

Sot duket se çifti po shijon bregdetitin në shoqërinë e miqve mes të cilëve është edhe balerina e njohur, Isida Mollaymeri.

Isida ka publikuar në Instastory një video ku kap Romeon dhe Jonidën teksa ecin dorë për dorë duke thën : Shiko sa të bukur janë./albeu.com/
Shtuar më 26/05/2020, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori