Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM)

Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Balerina është mjaft aktive në Instagram ku ka edhe mijëra ndjekës.

Por së fundmi ajo i ka çuditur ndjekësit me një shprehje në InstaStroy ku thotë: Nëse nuk do martohem me burrin më të mirë në botë, do ta lind vetë atë dhe do ta rris.

Nuk e dimë çfarë e ka frymëzuar balerinën pasi jeta e saj private, edhe për faktin se jeton larg Shqipërisë nuk është shumë e komentuar./albeu.com/
Shtuar më 08/11/2019, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori