Balerina shqiptare foto të "nxehta" me bikini, do më vrasë babai po ta shohë (FOTO LAJM)
Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri prej disa ditësh ka nisur pushimet dhe nga atje ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Në foton e fundit Isida shfaqet duke pozuar e shtrirë përmbys teksa shkruan se babi do ta vrasë kur ta shohë.

"E di që babi do më vrasë sapo ta shohë këtë", shkruan Isida me shaka.
Balerina shqiptare foto të "nxehta" me bikini, do më vras babai po ta shohë (FOTO LAJM)

Shtuar më 14/07/2019, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori