Baby G merr vetën pas rrahjes nga shoqja e saj (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare Baby G është rrahur disa ditë më parë nga ish shoqja e saj dhe disa persona të tjerë në Dubai.

Por duket se tashmë ajo e ka kaluar këtë gjendje dhe ka filluar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka poatuar një foto me shoqet e saj dhe duket mëse në formë. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2018, ora 09:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori