Babë e bir marrin rrugën sëbashku, e ku ka më mirë? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sabri Fejzullahu dhe djali i tij Ermali gjithmonë kanë treguar sesa marrëhdnëie të mirëkanë mes tyre.

Ata ndajën të dy të njëjtin profesion dhe kjo ka bërë që vecse babë dhe bir të jenë edhe shokë.

”E ku ka ma mire se me marr rruge me babë…. Dubrovnik me Sabrianon”, ka shkruar Ermali përkrah një fotografie të publikuar në Instagram të cilën e kanë realizuar në Dubrovnik. /albeu.com

Shtuar më 14/09/2017, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori