Baballarët Vip-a (FOTO LAJM)

Lionel Messi dhe djali i tij Thiago
Në një kohë kur mediat rozë janë ndër më të shiturat në botë, informacioni përreth VIP-ave nuk përqendrohet më vetëm në atë që bëjnë këta personazhe të njohur për të qenë të rëndësishëm.

Tashmë, informacioni përqendrohet gjithmonë e më shumë edhe rreth familjeve, fëmijëve apo interesave të çfarëdoshme të VIP-ave.

foto-galerinë e mësipërme Portali Albeu ju sjell disa foto, të baballarëve të famshëm, në momente qetësie me djemtë apo vajzat e tyre të vogla. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 18:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori