Babai fut në ujë bebin një ditësh (FOTO LAJM)

A mund ta besoni që ky fëmijë i vogël i futur në ujë ka vetëm një ditë që lindur? Dihet që fëmijët e vegjël e adhurojnë ujin dhe për ta është shumë mirë të qëndrojnë në ujë sepse mësojnë notin shumë shpejt, por një ditësh është paska e tepruar.

Ka qenë pikërisht babi i Phoenix-it të vogël që ka bërë një gjest të tillë. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 15:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori