Azzam, jahti që "mund" jahtin e Abramovich (FOTO-LAJM)

Në bordin e këtij jahti ka edhe një sistem anti-raketë, helikopterë, një klub nate, një kinema dhe një nëndetëse. Azzam është jahti më i madh në botë pasi gjatësia e tij arrin në 180 metra disa metra më i gjatë se jahti i Roman Abramovich.

Pronari i jahtit i cili kushton 600 milionë dollarë është një 58-vjeçar arab. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2013, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori